Yanık Kayrak Taşı

25.11.2023

Dekorasyon işlemlerini hem doğal hem de görsel açıdan yeterli bir çerçevede tutmak isterseniz firmamızın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Genel itibarıyla kayrak taşı ürünlerine dair zenginliğimizle sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz. Özellikle yanık kayrak taşı seçeneğini göz ardı etmeyerek, gerçekten etkili bir görselliğe ulaşabilirsiniz. Projelerinize mutlaka dâhil edeceğiniz ve binanın her bir köşesinde kullanabileceğiniz yanık kayrak taşı ürünlerimize bağlı olarak istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Kayrak taşı
ürünlerimiz tamamen doğal olmakla birlikte başkalaşım kayaçlarının bir türü olmaktadır. Ayrıca bu kayalardan kopmuş olan parçaları tambur işlemlerinden geçirerek sizlerin kullanımına uygun hale getirmekteyiz. Böylelikle iç ve dış dekorasyon faaliyetleriniz içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir konumda yer alacaktır. Özellikle şık bir görüntü sağlaması konusunda önemseyeceğiniz detayları sağlamasıyla dikkatinizi çekecektir. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yanık kayrak taşı
ürünleri pek çok farklı alanda kullanım potansiyeline sahiptir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde bu dekorasyon ürününün nerelerde kullanıldığı hususunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahçelerin zemin ve duvarlarının yanı sıra fırın, baca ve barbekü yapımında olmazsa olmazlarınız arasında yer alacak türde bir üründür. Kayrak taşı ürünlerimizi tercih etmeniz için diğer bir neden de daha az maliyete sahip olmasıdır. Öte yandan her mevsim kullanıma uygun olması açısından da oldukça ergonomiktir. Yanık kayrak taşı ile sınırlı kalmayan bu ürünlerimizi değişiklik gösteren renk ve desen seçenekleriyle karşınıza çıkarmaktayız. Diğer kayrak taşı çeşitleri hakkında detaylı bilgi için “Kayrak Taşı Modelleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.


Yanık Kayrak Taşı Nedir?


Firmamızın fazlasıyla dikkatinizi çeken ve dekorasyon işlemlerinde tercih edeceğiniz kayrak taşı ürünlerimiz de kendi arasında farklılık gösterecektir. Doğal taşlar sınıfında yer alan gümüş kayrak taşı ürünlerimiz tamamen size hitap edecektir. Genel olarak 1 ile 10 cm aralığında imalatını gerçekleştirdiğimiz bu taş ürünlerimiz projeleriniz için oldukça uygun olacaktır.

Kayrak taşı ürünlerimiz bir hayli dayanıklı olması nedeniyle inşaat ve dekorasyon faaliyetlerinizde uzun süre boyunca varlık gösterecektir. Tüm cephe ve zemin uygulamalarınızda yönelebileceğiniz şartları sunan yanık kayrak taşı ürünlerimizin diğer bir ilgi çeken özelliği de bakım gerektirmemesidir. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Yanık Kayrak Taşı Döşemesi Nasıl Yapılır?


Firmamızdan temin edeceğiniz kayrak taşı ürünlerini nasıl uygulayacağınız da önemlidir. Bu hususta da firmamızdan gerekli bilgi ve desteği elde edebilirsiniz. Bu hususta öncelikli olarak hangi noktaya döşeme işlemini gerçekleştirmeyi planladığınızı iletmeniz gerekiyor. Böylelikle var olan bölgenin daha pürüzsüz bir hale getirilmesi işlemini uygulamaktayız.
Kayrak taşı uygulamalarını eğimli noktalara yapmak mümkün olmayacaktır. Aksi takdirde ürünlerimizin zemin ya da yüzeye tutunma durumu söz konusu değildir. Gerekli düzenleme işlemleri gerçekleştiğinden sonra taşların tutunması adına yapıştırıcı uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Sonrasında da kayrak taşlarının yapıştırılması işlemi tarafımızca uygulanacaktır.


Kayrak Taşı Kullanımının Avantajları Nelerdir?


Kayrak taşı ürünlerimizi dekorasyon faaliyetlerinize dâhil ettiğinizde hem işlevsel hem de estetik olarak beklediğinizden de ideal bir sonuca ulaşacaksınız. Bununla beraber istediğiniz her noktada rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerimiz tamamen size hitap edecektir. Ancak oldukça titiz uygulamaları gerektiren bir doğal taş olması sebebiyle dikkatli olmakta yarar vardır. Gerekli uygulamaları gerçekleştirmeniz halinde artı yönlerini her zaman göreceksiniz.

• Dekorasyon işlemlerinde özel tasarımları elde etmenizi sağlayacaktır.
• İstediğiniz türdeki yüzeylerde kullanabilirsiniz.
• Maliyetleri açısından uygun bir konumdadır.
• Ses ve ısı yalıtımı özelliğine sahiptir.
• Sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdır.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde kayrak taşı ürünlerimizin kullanımınıza en uygun olanakları barındırdığını fark edeceksiniz. Özgün bir tasarımı ortaya koymanız konusunda bu ürünlerimizin ne derecede etkili bir yer tuttuğunu her zaman için fark edeceksiniz. Bu sayede hayalini kurduğunuzdan daha da ötesini kayrak taşıyla elde edeceksiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
  • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram