Travers Satışı ve Uygulama Hizmeti

23.07.2019

Travers Satışı ve Uygulama Hizmetimizden yararlanmak istediğinizde hemen firmamızı web sitesinde gördüğünüz numaralar üzerinden arayabilirsiniz.

Kafe, restoran, bahçe ve diğer peyzaj çalışmalarınızda ahşap peyzajının öncüsü olan travers satışı tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.  En zor iklim koşullarına uyumlu ve uzun ömürlü ahşap traversler demiryollarından sonra giderek artan oranda park ve bahçe düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Dayanıklılığının yanısıra, kolayca sökülüp başka yerlere taşınabilirliği, hem duvar hem de merdiven olarak kullanılabilmesi park ve bahçelerin vazgeçilmez bir elemenı olmasını sağlamaktadır.

Alanında uzman kadromuzdan sizlere sunulan muhteşem hizmetler ve dayanıklı ahşap travers ürünler için hiç çekinmeden bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kayrak Taşının Özellikleri
  Kayrak taşı, dekorasyona sağladığı uyumla en popüler doğal taşlar arasında yer almaktadır. Kayrak taşının mekan tasarımda güzel sonuçlar vermesi, kayrak taşının ve uygulamanın kalitesine bağlıdır.
 • Gümüş Kayrak Taşı
  Kayrak taşı modellerine dekorasyonlarda ve özgün tasarımlarda eskiye nazaran çok daha fazla yer verilmektedir. Gümüş Kayrak Taşı da en çok tercih edilen kayrak taşı modelleri arasında yer almaktadır.
 • Doğal Fileli Kayrak Taşı Duvar Kaplama
  Mekanlarınızı şık ve modern bir tasarıma kavuşturmak istiyorsanız doğal fileli kayrak taşı duvar kaplama uygulamasını tercih edebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram