Toptan Arduvaz Taşı Fiyatları

3.12.2023

Arduvaz taşı ürünlerimizi maden ocaklarından çıkararak dekoratif amaçlarınıza ve inşaat faaliyetlerinize uygun hale getirmekteyiz. Doğal arduvaz taşı sayesinde binalarınız doğayla uyumlu bir kimliğe bürünecek ve sağladığı avantajlarla uzun süre sorunsuz bir kullanıma sahip olacaksınız. Firmamızla iletişim kurduğunuzda tüm detayları ve toptan arduvaz taşı fiyatları hususunda da bilgi sahibi olacaksınız.

Arduvaz taşı, ısıya karşı son derecede dayanıklı olmasından ötürü binalarınızın mantolama işlemlerinde ve baca yapımınızda etkili bir rol oynayacaktır. Ayrıca arduvaz taşı, estetik görünümü sebebiyle park ve bahçelerin dekorasyon işlemlerine de oldukça uygundur. Tüm bunların dışında arduvaz taşı, uzun ömürlü olması nedeniyle de tercih edilmektedir.  AEC Stone olarak arduvaz taşı ürünlerini maden ocaklarından çıkardıktan sonra işleyerek kullanımınıza hazır hale getirmede uzmanlaşmış, deneyimli bir markayız. Öte yandan toptan arduvaz taşı fiyatları konusunda en uygun şartları sunmaktayız. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Arduvaz taşı, boyutlarına bağlı olarak kullanım alanında değişkenlik gösterir. Aynı şekilde size sunacağımız fiyat bilgileri de ürünlerimizin kalınlığına göre farklılaşacaktır.


1 – 3 cm Arduvaz Taşı


Bu kalınlıktaki arduvaz taşı ürünlerimiz daha dekoratif faaliyetleriniz için uygundur. Genel itibarıyla duvar kaplama işlemlerinizin yanı sıra fırınların ve bacaların yapımında kullanabilirsiniz. Bu kalınlığa sahip olan ürünlerimizden yararlanarak 1 tonluk alımınız halinde 15 metrekarelik yüzeye rahatlıkla döşeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


4 – 6 cm Arduvaz Taşı


Orta kalınlıktaki arduvaz taşı, güzel ve estetik görüntüyü yakalamanız için etkili olacaktır. Özellikle kelebek duvar yapımında bu doğal taş seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Neme karşı dayanıklı olması ve kaydırmaz özelliği sayesinde bahçe ve park düzenlemelerinizde tercih edebilirsiniz. Yaya ya da araç yolları için de bu kalınlıktaki arduvaz taşı ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kalınlığa sahip olan 1 tonluk arduvaz taşı ürünlerini kullanarak 9 metrekarelik bir alana dâhil edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


6 – 10 cm Arduvaz Taşları


Oldukça güzel bir görünüme sahip olan 6 – 10 cm kalınlığındaki arduvaz taşı ürününü de kelebek duvarlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir harç eklemeden park ve bahçelerin düzenlemelerine dâhil edebilirsiniz. Merdiven yapımı gibi değişik amaçlarınıza uygun olacak olan bu ebatlardaki arduvaz taşı seçeneği de size hitap edecektir. Ayrıca 1 tonluk sipariş verdiğinizde de 6 metrekarelik bir alana dair işlem yapabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu dekorasyon desteği ve kaliteli arduvaz taşları ile mekânlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Üst yüzeyine vernikleyerek daha etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bünyemizde genel olarak kırmızı, bordo, beyaz, yeşil, sarı ve açık yeşil tonlarını barındırıyoruz. Ayrıca her bir ürünümüzde fosil detaylarını rahatlıkla görebilirsiniz.
Isı değişimi durumunda dahi etkilenmeyen, uzun ömürlü ve dirençli arduvaz taşı, diğer doğal taş çeşitlerine göre oldukça ekonomiktir. Toptan alımlara özel avantajlar sunmaktayız. Toptan arduvaz taşı tedarik etmek için web sitemiz üzerinden profesyonel ekiplerimizle görüşerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Taşı Nedir?
  Arduvaz Taşı, taş ocaklarında tabakalar halinde bulunan ince taneli, gözenekli ve pürüzlü, tortul taşlar sınıfında bir doğal taş türüdür.
 • PATLATMA TRAVERTEN
  Traverten taş çok eski yapılardan beri kullanılan bir doğaltaş yapı malzemesidir
 • İstanbul Arduvaz Taşı
  Killi çamur taşı ve silt birleşiminin milyonlarca yıllık basınca maruz kalması sonrasında oluşan bu arduvaz taşı tam anlamıyla dekorasyon meraklılarına hitap ediyor.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram