SULU KESİM GRANİT KÜPTAŞI

14.8.2020

Granit Küp Taşı, büyük granit bloklarının uzman ekip tarafından kırıcılar sulu kesim makinaları ve diğer yardımcı ekipmanlar ile küp şekli verilerek üretilen bir taş türüdür. Türkiyede Bergama başta olmak üzere birçok bölgede üretilen gri granit küptaş en çok tercih edilen ve ihraç edilen küptaşıdır.. Granit Küptaşı nakliyesinde dökme, palet ve torbalama yöntemleri kullanılmaktadır.Granit taşlar ister küp şeklinde ister ebatlı plak taş şeklinde kesilebilir.Genele olarak granit küptaşları doğal olarak kullanıldığında 6*8 cm yada 8*10 cm olarak,sulu kesim olarak kullanıldığında ise 6*6 cm, 8*8 cm yada 10*10 cm olarak kullanılır. Granit Küp Taş ihtiyaçlarınız için www.aecstone.com adresimizden bize ulaşabilir anında sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • PATLATMA TAŞ NEDİR VE NERELERDE KULLANILIR
  Patlatma taş taş ocaklarından kütleler halinde çıkarılan ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülerde kesilerek yüzeylerinin taşlanmasından dolayı meydana çıkan ve yaygın bir şekilde dekoratif amaçlı olarak kullanılan bir do
 • İRAN PATLATMA TAŞ
  Doğaltaşları ile meşhur olan ülkelerden İran özellikle patlatma taşlar konusunda son yıllarda ciddi gelişmeler göstermiştir.
 • BAZALT TAŞLARI
  Bazalt birçok doğaltaş gibi yer altında oluşan volkanik kayaç türlerindendir. Oldukça sert ve mukavemeti yüksektir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram