Siyah Kayrak Taşı

14.10.2023

Dekorasyon faaliyetlerimizde sizlerin zevkinize uygun ve oldukça dayanıklı olan malzemeleri kullanmaya yer veriyoruz. Bununla beraber siyah kayrak taşı da estetik görüntüsü sebebiyle son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kayrak taşı ürünlerimizin en önemli detayı tamamen doğal olmasıdır. Özellikle bu taşın suya karşı oldukça dirençli bir yapıda yer alması ve suyun donması halinde de zarar görmemesi kesindir.
Kayrak taşı ürünlerimizi farklı farklı alanlar içinde kullanabilirsiniz. Suyolu imalatının yanı sıra teraslarınızda ya da havuzlarının kenar bölgelerinde döşeme yapmanız adına siyah kayrak taşı en uygun materyallerden bir tanesidir. Diğer taşlara kıyasla kaymaması nedeniyle tercihinizi bu yönde gösterebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve hoş görünümüyle Siyah Kayrak Taşı dış mekânlarda kullanıldığı gibi iç mekân tasarımlarınızda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Siyah Kayrak Taşı temin etmek için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


Siyah Kayrak Taşı Kullanım Alanları


Doğal bir taş olan siyah kayrak taşı ürünlerimiz, son derecede dayanıklı olmasından dolayı tercih rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerden birisidir. Siyah kayrak Taşı dekorasyon faaliyetlerin yanı sıra endüstriyel işlemlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İnşaat sektörü içinde yer alıyorsanız siyah kayrak taşı ile birlikte zeminleri daha kusursuz bir biçimde kaplayabilirsiniz. Ayrıca ağır yüklere dahi dayanıklı ve uzun ömürlü olması siyah kayrak taşını ideal bir seçime getirmektedir. Bununla beraber otoparklar, yürüyüş yerleri ve havalimanları gibi yüksek düzeyde araç geçişinin olduğu alanlarda tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Kayrak taşı, son derecede dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan dolayı her türlü kimyasal maddeye ve olası darbelere karşı dayanıklıdır. Bu yüzden sanayi tesislerinde ve depolarda da kullanabileceğiniz şartlara sahiptir. Diğer kayrak taşı modelleri için “Sarı Kayrak Taşı” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Kayrak taşı siparişi için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Siyah Kayrak Taşı Nasıl Döşenir?


Firmamız siyah kayrak taşı hizmetleriyle sadece tedarikçi konumunda değildir. Ayrıca bu ürünlerin döşeme işlemlerini de profesyonel olarak yürütmektedir. AEC Stone, kayrak taşı uygulamalarında birinci sınıf kaliteli projeler gerçekleştirmektedir.

Kayrak taşı uygulamalarında öncelikle, kayrak taşı döşenecek olan bölgelere dair ön hazırlık yapılmaktadır. Zemindeki düzeltmeleri gerçekleştirdikten sonra çakıl taşları yerleştirme işlemini uygulamaktayız. Bu işlemler sırasında suyun tahliye edilmesini sağlayacak eğimler, titiz çalışmalarla belirlenmektedir. Tüm bu ön çalışmalardan sonra kayrak taşı döşemesi yapılmaktadır. Gerek gördüğümüz anlarda kayrak taşlarını parçalayarak ya da keserek şekil almasını sağlamaktayız.

Kayrak taşlarını yerleştirdikten sonra aralarında var olan boşlukları dolgu malzemelerimizle doldurmaktayız. Bu hususta daha çok kum ve çakıl taşları kullanılır. Taşların sıkıştırılması ile kayrak taşlarının oynamasının önüne geçilmektedir.

Projelendirmeden sonra kayrak taşı kullanımı ve bakım süreçleri hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Düzenli aralıklarla bakım yaptırmanızda, taşların üzerindeki toz, kir ve diğer unsurları temizlemenizde fayda vardır Ayrıca taşların arasındaki boşluklar zaman içerisinde yeniden oluşacağından dolayı buna uygun hareket etmeniz gerekecektir. Yeniden doldurma işlemleri sayesinde siyah kayrak taşlarının daha da uzun ömürlü bir biçimde kullanımını sağlayabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçerek siyah kayrak taşlarına dair tüm bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz. Fiyat aralığı, avantajları, montaj ve bakım işlemleri gibi süreçlerde memnuniyetle yarıdmcı olacağız. Kayrak taşı siparişi ve uygulama hizmeti almak için şimdi bize ulaşabilirsiniz.  

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kayrak Taşının Özellikleri
  Kayrak taşı, dekorasyona sağladığı uyumla en popüler doğal taşlar arasında yer almaktadır. Kayrak taşının mekan tasarımda güzel sonuçlar vermesi, kayrak taşının ve uygulamanın kalitesine bağlıdır.
 • DOĞAL KAYRAK TAŞI
  Kayrak taşı çok eski dönemlerden günümüze kadar kullanılan bir yapı malzemesidir. Taş ocaklarından büyük bloklar halinde çıkarılan kayrak taşları, tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.
 • DOĞAL TAŞ EV
  Doğru teknik uygulanarak inşa edilen bir taş ev mukavemet anlamında ciddi rakamlara ulaşır. Firmamız 1998 yılından bu yana taş sektöründe faliyet göstermektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram