SARI KAYRAK TAŞI NEDİR?

2.10.2020

Sarı kayrak taşı Muğla´nın Bodrum ilçesinde bulunan kayrak taşı ocağımızdan elde ettiğimiz bir kayrak taşı çeşididir. Kayrak taşı duvar kaplama taşı ve zemin döşeme taşı olmak üzere iki çeşide ayrılır.Duvar kaplama taşı 2-4 cm kalınlıkta olup daha ince bir malzemedir. Zemin döşeme taşı ise kalınlık olarak duvar kaplama kayrak taşına göre daha kalın taşlar olup genellikle 4-7 cm arası kalınlıktadırlar.Firmamız 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ile gerek malzeme temini olsun gerek proje uygulama konularında olsun uzman ekip kadromuz ile yanınızdadır. Unutulmamalıdır ki iyi bir malzeme iyi bir usta ile buluşmadıkça bir anlam ifade etmemektedir.Sizde Kayrak taşı ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Siyah Kayrak Taşı
  Dekorasyon faaliyetlerinde sizlerin zevkinize uygun ve oldukça dayanıklı malzemeleri kullanmaya yer veriyoruz. Siyah kayrak taşı da estetik görüntüsü sebebiyle son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.
 • KAYRAK TAŞI SATIŞ VE UYGULAMA
  Kayrak Taşı Türkiye´nin başta Muğla Bodrum, Denizli , Eskişehir olmak üzere birçok kentinde çıkmaktadır.
 • Arduvaz Kayrak Taşı
  Arduvaz taşı son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılmaya başladı. Zemin döşemeleri ve zemin duvar kaplamalarında son derece başarılı sonuçlar alınmaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram