SARI KAYRAK TAŞI

2.10.2020

 Sarı kayrak taşı Muğla´nın Bodrum ilçesinde bulunan kayrak taşı ocağımızdan elde ettiğimiz bir kayrak taşı çeşididir. Kayrak taşı duvar kaplama taşı ve zemin döşeme taşı olmak üzere iki çeşide ayrılır.Duvar kaplama taşı 2-4 cm kalınlıkta olup daha ince bir malzemedir. Zemin döşeme taşı ise kalınlık olarak duvar kaplama kayrak taşına göre daha kalın taşlar olup genellikle 4-7 cm arası kalınlıktadırlar.Firmamız 1980 yılından bu yana süre gelen bir tecrübe ile gerek malzeme temini olsun gerek proje uygulama konularında olsun uzman ekip kadromuz ile yanınızdadır. Unutulmamalıdır ki iyi bir malzeme iyi bir usta ile buluşmadıkça bir anlam ifade etmemektedir.Sizde Kayrak taşı ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • DOĞAL KAYRAK TAŞI
  Kayrak taşı çok eski dönemlerden günümüze kadar kullanılan bir yapı malzemesidir. Taş ocaklarından büyük bloklar halinde çıkarılan kayrak taşları, tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.
 • SIFIR TRAVERS
  Aynı zamanda sıfır ahşap travers imalatıda yapılabilmektedir. Ahşap travers için en uygun fiyatlarımızı almak için hemen irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir muhteşem fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
 • ANDEZİT TAŞ
  Andezit taş genellikle kullanım alanı olarak daha çok park ve bahçe zeminlerinde AVM, otopark, bina etrafı tretuvarlarda enggeli rampalarında kullanılır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Çiftlik Mahallesi Edebali Caddesi Rekor Sokak No:22 / Beykoz / İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.