Kuvars Kayrak Taşı

15.11.2023

İnşaat ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteriyorsanız doğallığı, estetiği ve dekoratifliği bir arada sunan ürünlere yönelme gereği duyuyorsunuz. AEC Stone bu konuda sizlere destek vererek, her bir kritere uygun olan ürünleri sizlere sunmaktadır. Kuvars kayrak taşı projelerinizin herkese hitap etmesini kolaylaştırmaktadır. AEC Stone olarak istediğiniz ölçütlerde ve özelliklerde kuvars kayrak taşı çeşitlerini beğeninize sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek en kaliteli kayrak taşı modellerine ve 1. sınıf işçilik hizmetine sahip olabilirsiniz. Mimari ve dekorasyon işlemlerinde tercih edeceğiniz doğal taşlarla sizin yanınızda yer almaktayız. Kuvars kayrak taşı çeşitlerini tambur işlemlerinden geçirerek sizlere sunmaktayız. Zımparalanarak daha da pürüzsüz hale getirilen ve hoş bir görüntü sergileyen kuvars kayrak taşı ürünlerimiz birinci sınıf kalitededir. Kayrak taşı ürünlerini içerisindeki çakıl taşlarından ayrıştırarak sizlere teslim etmekteyiz. Farklı kayrak taşı modelleri için “Gümüş Kayrak Taşı” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tamamen doğal bir oluşum sürecinden geçen kayrak taşı oldukça sağlıklıdır ve suni şekilde imal edilen birçok dekorasyon malzemesine göre daha çok tercih edilmektedir. Web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 


Kuvars Kayrak Taşı Özellikleri


Firmamız bünyesinde var olan kuvars kayrak taşı ürünlerimiz, zevkinize hitap edecek şekilde işlenmektedir. Kuvars kayrak taşı ürünlerimizi farklı konumlarda ve amaçlarda kullanma şansına sahipsiniz. Hava şartlarına uzun süre maruz kalan ve giderek daha da sert bir hal alan kayrak taşı tüm beklentilerinizi karşılayacak kalitedir. Ayrıca özelliklerinden de şu şekilde bahsetmek mümkün olacaktır.

• Kaygan yapıda olmadığından dolayı ıslak noktalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Aşınmalara karşı son derecede dayanıklıdır.
• Sıcaklık farklılıklarından etkilenmeyeceğinden ötürü her tür mevsime uyum sağlayacaktır.
• Yalıtım özelliğine sahip olmasından ötürü dış cephe kaplamalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Uzun yıllar boyunca bakım yapmadan kullanma şansına sahipsiniz.
• Maliyeti son derecede düşük seviyededir.


Neden Kuvars Kayrak Taşı Kullanmalısınız?


AEC Stone’ nin size sunduğu kuvars kayrak taşı ürünleri, inşaat sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Slit taşı, volkan külü ve çamur taşı bileşeninden meydana gelen kayrak taşı son derecede sert ve dayanıklı yapısı nedeniyle dış cephe ve kaplamalar için idealdir. Detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuvars taşının içeriği her zaman için değişkenlik gösterecektir. Bizimle iletişim kurduğunuzda size bu hususta gerekli bilgilendirmeyi sağlamaktayız. Genel olarak farklı madenler, mineraller, tuz ve oksitlenmelerden meydana geldiğinden dolayı bu hususta bilgi vermeyi önemsemekteyiz. Kuvars kayrak taşı ürünlerimizin kimyasal ve fiziksel halleri farklılık gösterebilecektir. Ayrıca inşaat ve dekorasyon alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen kayalardan kopan doğal taşlar olması nedeniyle etkin sonuçlar almanızda yardımcı olacaktır.

Sürekli olarak mimari ve dekorasyon işlemleri içerisinde yer alıyorsanız kuvars kayrak taşı en uygun seçimleriniz arasında yer alacaktır. Doğrudan doğadan alarak sizlerin önüne çıkarmadığımız bu taşlara bir dizi işlemleri de uygulamaktayız. Öncelikli olarak tambur işlemlerimizi gerçekleştirerek tamamen kusursuz bir görüntüye ulaşması için etkin bir çalışmada yer alıyoruz. Stoklarımızda yer alan tüm kayrak taşları her bir projeniz için uygun bir noktada yer alacaktır. İçeriğinde herhangi bir kimyasal maddenin bulunmaması da tamamen doğal ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlayacaktır.

Firmamızla iletişime geçerek kayrak taşı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunacaksınız. Ayrıca ne şekilde temin edeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz konusunda bizden destek alabilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçerek kayrak taşı siparişi verebilir, işçilik hizmeti alabilirsiniz.

.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kayrak Taşı Döşeme AEC Stone
  Doğal taşlar içerisinde ön plana çıkan kayrak taşı, hem modern görünümü hem de yüksek dayanıklılığı sayesinde en güzel tercihlerden biridir.
 • KAYRAK TAŞ
  Doğal kayrak taşı yapıların iç ve dış mekanlarında, şömine, barbekü vb. yapımında, park ve bahçelerde, yolların düzenlenmesi ve süslenmesinde doğal şekilde kullanılabilmektedir
 • Kayrak Doğal Taş Siparişi
  Kaliteli ürün, mükemmel bir işçilik istiyorsanız yapmanız gereken tek şey AEC Stone? un bu alanda ki uzmanlık ve deneyimlerinden faydalanmak olacaktır. Firma olarak daima müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı benimse
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram