KESME GRANİT KÜPTAŞ

2.10.2020

 Granit küptaş halk arasında arnavut kaldırımı olarak ta bilinmektedir.Granit küptaşı 4-6 , 6-8 8-10 olmak üzere 3 ölçüde doğal olarak bulunmaktadır.Doğal kırma granit küptaşlarının kenar ebatları farklı olduğu için dikdörgen ölçüler ile ifade edilmektedir.Kesme granit küptaşları ise istenilen ölçülerde kesilebilmektedir. Kesme granit küptaşlar bu ölçülere bağlı kalmak zorunda değildir. Genellikle 6*6 8*8 8*10 ebatlarında kesilmektedir.Kesildikten sonra da tambur makinasının içine atılarak kenarlarındaki bıçak izleri giderilir ve aşındırılır bu işleme tamburlama işlemi adı verilir. Granit taşlar istenilen her ölçüde kesilebilir. 30*60 döşeme taşı veya 60*60 döşeme taşıda elde edilebilir. Firmamız granit küptaş uygulamasını birçok projede başarılı olarak uygulamıştır. Genel olarak avm girişlerinde yaya yollarında ve kısmen araç yollarında olmak üzere birçok alanda kullanılmıştır.Granit küptaş ihtiyacınız için bizimle iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ANDEZİT TAŞ
  Andezit taş genellikle kullanım alanı olarak daha çok park ve bahçe zeminlerinde AVM, otopark, bina etrafı tretuvarlarda enggeli rampalarında kullanılır.
 • SULU KESİM GRANİT KÜPTAŞI
  Granit Küp Taşı, büyük granit bloklarının uzman ekip tarafından kırıcılar ile veya sulu kesim yöntemi ve diğer yardımcı ekipmanlar yardımı ile küp şekli verilerek üretilmektedir.
 • Ebatlı Kayrak taşı 1
  Ebatlı Kayrak taşı için firmamız ile iletişime geçebilir en uygun fiyatları temin edebilirsiniz
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram