Kesilmiş Kayrak Taşı

12.10.2023

Projelerinizi hem dayanıklı hem de görsel açıdan şık hale getirme niyetindeyseniz, AEC Stone, bu alandaki engin deneyimlerle sizleri destekleyerek, en kaliteli ürünleri temin etmenize yardımcı olmaktadır. Başta kesilmiş kayrak taşı olmak üzere tüm doğal taş taleplerinizi karşılamaktayız. Firmamız bünyesinde var olan kesilmiş kayrak taşı ürünlerimizle birlikte zemin kaplama ve tüm peyzaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca doğal taş ürünleri ve projelendirme hizmetlerimiz sayesinde tüm iç ve dış cephe kaplama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kesilmiş kayrak taşı ürünlerimiz nadir de olsa çatı işlemlerinde tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır. Ayrıca sunuş olduğumuz renk alternatifleri ile zevkinize en uygun olan ürünleri bulmanıza imkân sunmaktayız. Kayrak taşı çeşitleri ile ilgili olarak “Kayrak Taşı Modelleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Kayrak taşı hususunda firmamız piyasada adından sıklıkla söz ettirmektedir. Özellikle kesilmiş kayrak taşı taleplerinizi karşılamanız adına en doğru adreslerin başında yer almaktadır. Kayrak Taşı olarak oldukça geniş ürün yelpazemiz ile tüm beklentilerinizi karşılamaya devam etmekteyiz. Web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kayrak Taşı Ne Gibi Avantajları Sunar?


Başta kesilmiş kayrak taşı olmak üzere bütün Kayrak taşı ürünlerimiz, projelerinizde beklentilerinizi en üst seviyede karşılar. Kayrak taşının size sağlayacağı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

- Kayrak taşlarının ısı yalıtımı maksimum düzeydedir. Bu yüzden ısı yalıtım malzemesi olarak da kullanabilirsiniz. Binalarınızın yazın serin ve kışın sıcak olması adına doğal bir yöntem olarak bu ürünümüzü kullanabilirsiniz.
- Bina içindeki nem dengesini koruyan ve su geçişine mani olan etkiyi kesilmiş kayrak taşı ürünlerimizle göreceksiniz. Böylelikle dış cephe uygulamalarınıza dair masraflarınızı da bu doğal taş ürünlerimizle minimum seviyeye çekebilirsiniz.
- Mevsimsel değişikliklere bağlı aşırı ısınma ya da soğuma halinin önüne geçebilirsiniz.
- Kayrak taş ürünlerimiz tamamen saf ve metamorfik ürünlerimizdir. Maden ocaklarımızdan kendimize has yöntemlerimizle çıkararak 1. Sınıf kalitede sizlere sunmaktayız. Ayrıca tercihinize bağlı olarak dökme ya da ambalajlanmış halde sizlere aktarmaktayız.
- Uzun zaman kullansanız dahi renginden ve işlevinden bir şey kaybetmeyecektir. Bununla beraber ek bakım masraflarının da önüne geçmiş olacaksınız.
- Diğer zemin ya da cephe uygulamalarıyla kayrak taşı ürünümüzü kıyasladığınızda daha kolay ve hızlı olması da avantajıdır.
- Kayrak taşı ürünlerimizi kullandığınızda daha dayanıklı ve estetik bölgeleri elde edeceksiniz. Bu sayede dekorasyon işlemlerinizde de kayrak taşı ürünlerimizin etkisinden faydalanacaksınız.
- Kayrak taşı ürünlerimiz kayma olaylarına karşı dirençli bir haldedir. Bununla beraber ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
- Kayrak taşı ürünlerimizin yüzeyinde herhangi bir gözenek olmadığından dolayı bükülmeyecek ve aşınmayacaktır.
- İnce olan kayrak taşı ürünlerimizi duvarlarınızı kaplarken kullanabilirsiniz. Bunun dışında daha kalın olanları da zeminler için tercih edebilirsiniz.


Kesilmiş Kayrak Taşı Fiyatları 2023


Firmamız, her bir ürününde çeşitlilik sağlamayı amaçladığını kayrak taşında da göstermeye devam ediyor. Kayrak Taşı kalınlığı, boyutları, sertliği ve diğer özellikleri bakımından sizlere, oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kayrak taşı fiyatları bu hususlar doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram adresimiz üzerinde bize ulaşarak, ihtiyaçlarınız dâhilinde en uygun fiyatları alabilirsiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Taşı Nedir?
  Arduvaz Taşı, taş ocaklarında tabakalar halinde bulunan ince taneli, gözenekli ve pürüzlü, tortul taşlar sınıfında bir doğal taş türüdür.
 • Kayrak Yer Döşeme Uygulaması
  AEC Stone farklı Kayrak Taşı seçenekleri, profesyonel tasarım ve uygulama alternatifleri ile yaşam alanlarınıza renk katmaktadır.
 • Yanık Kayrak Taşı
  Doğal taşlar arasında yer alan kayrak taşı, uzun süre kullanıma dayanıklı olduğu için çoğu zaman özellikle duvar yapımından tercih edilen taşlar arasında yer almaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram