Kayrak Taşı Zemin Döşeme

21.9.2023

Mekânlarına döşeme malzemesi arayanlar için biz İstanbul kayrak taşı zemin döşeme firması olarak her zaman yardımcı olmaktayız. Mekânı hem estetik hem doğal hem görünsün bunula birlikte sağlam olsun isteyenler için kayrak taşı son derece uygun bir malzemedir. Doğanın benzersiz yönlerini yaşam alanlarına taşıyan bu zemin döşeme türü, iç ve dış mekânlar olmak üzere farklılık isteyenlerin tercih seçeneği olmaktadır.

Kayrak taşları zemin döşemesi olarak kullanılmakla beraber, iç ve dış duvar kaplamalarında, şömine, barbekü, çatı işlerinde ve park çalışmalarında da kullanılmaktadır. Kayrak taşları zemin döşemesinde müşterilerimizi en fazla memnun eden taş türleri arasında yer almaktadır. Bu taşların kullanımında, taşın kalınlığı projeye bağlı olarak değişmektedir. Bu bağlamda siparişinizi oluştururken kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza göre oluşturmanız önemlidir. Kayrak taşı ve diğer doğal taşlarla ilgili seçin yapmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.
 

Dayanıklı Bir Zemin Döşemesi İçin Bizi Tercih Edin


İstanbul’da doğal taş firması olarak sunmuş olduğumuz kayrak taşı döşeme hizmetini, siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kayrak taşı, darbelere ve olumsuz hava şartlarına karşı yüksek mukavemet göstermektedir. Bu özelliklere sahip olan doğal taş, mekanların ilk günkü görünümünü korumasına olanak sağlamaktadır. Kayrak taşının özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için “Kayrak Taşının Özellikleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Zemin döşemesi için kayrak taşı tercih ederseniz, hem estetik bir görünüm hem de son derece fonksiyonel bir seçim yapmış olursunuz. Düzgün bir yüzeye sahip olan kayrak taşı, yerleştirme kolaylığı sunarken aynı zamanda hijyenik bir ortam da sunmaktadır. Bunun yanı sıra taşın kaygan olmayan kısmı, emniyetli bir yürüyüş imkânı da sunar.

İstanbul’da hizmet veren AEC Stone, kayrak taşı zemin döşemesi ve diğer uygulamalar hususunda uzman ekip ve kaliteli malzemeler ile sınırsız müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız, mekânınıza uygun tasarım ve renk alternatifleri ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmektedir. Kayrak taşı ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Profesyonel Kayrak Döşeme Hizmeti İle Üst Düzey Kalite


Kayrak taşı ile zemin döşeme çalışmalarımızı, ekibimizi ve hizmetlerimizi web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız, sahip oldukları tecrübeler sayesinde siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaktadır. İşte firmamızın zemin döşeme hizmetinde sunduğu olanaklar;
•    Uzman çalışanlarımız, döşeme yapılacak mekânı inceler ve en uygun zemin için ön çalışma hazırlarlar.
•    Uygun bir temel, sağlam bir zeminin başlangıcıdır. Taş döşenecek zemin uygun bir şekilde düzeltilir ve düzgün bir yüzey oluşturulur.
•    Kayrak taşı çeşitleri arasından mekânınıza uygun desen ve renkte kayrak taşınızı seçebilirsiniz. Kayrak taşı modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için “Kayrak Taşı Modelleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.
•    Uzman danışanlarımız, seçtiğiniz kayrak taşlarını bir araya getirir. Bütün taşların düzgün bir şekilde döşenmesi sağlanır.
•    Döşeme işlemini tamamlayan ustalarımız, sonrasında gereken cilayı uygulayarak parlak ve sağlam bir yüzey elde ederler.

Uzman Danışmanlık ve Kaliteli İşçilik


İstanbul’da zemin döşemesi konusunda profesyonel olan AEC Stone, doğal taş döşemeleri hususunda sizlere rehberlik etmektedir. AEC Stone ailesi olarak çalışmalarımızda her zaman müşteri memnuniyetine duyarlı bir anlayış ile ilerlemekteyiz. Kayrak taşı, doğal bir taş olup doğaya herhangi bir zararı olmaz ve geri dönüşüm için de uygun bir malzemedir. Böylelikle hem mekânlarınıza farklı bir atmosfer katabilir hem de doğaya katkı sağlamış olursunuz.
Doğal taş hizmetlerimiz yalnızca döşeme ile sınırlı değildir. Uzman danışanlarımız, siz değerli müşterilerimizin taleplerini dinleyerek mekânınız için en uygun tasarımı ve döşeme planını oluşturur. Projeyi ivedilikle yönetir ve zamanında teslimatını yapar.

Kayrak taşı zemin döşeme, doğallık ve sağlamlığın en iyi şekilde bir araya gelmesidir. Firma olarak mekânlarınızın havasını değiştirirken, aynı zamanda da uzun vadeli çözümler de sunmaktayız. Kayrak taşı ve kayrak döşeme hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ya da resmi instagram hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • BAZALT KÜPTAŞ
  Bazalt taşı bilinen es sart taşlar arasındadır. Genellikle Ankara taşı olarak bilinmekte olup sert zemin işlerinde kullanılmaktadır.
 • PATLATMA TRAVERTEN
  Traverten taş çok eski yapılardan beri kullanılan bir doğaltaş yapı malzemesidir
 • ANDEZİT TAŞ
  Andezit taş genellikle kullanım alanı olarak daha çok park ve bahçe zeminlerinde AVM, otopark, bina etrafı tretuvarlarda enggeli rampalarında kullanılır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram