Kayrak Taşı Modelleri

18.8.2023

Dayanıklılığı ve yüksek kalitesi ile adından söz ettiren kayrak taşı, birçok farklı rengiyle iç ve dış mekânlara modern ve otantik bir sunmaktadır. Kayrak taşının doğal güzelliği, alanında uzman ve deneyimli ekipler tarafından projelendirildiğinde bambaşka bir ambiyans oluşturmaktadır. Kayrak taşı modelleri, uygulama örnekleri ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Kayrak Taşı Nedir?


Arduaz taşı olarak da bilinen kayrak taşı, ince taneli bir taş olarak duvar ve zemin kaplamalarında yaygın olarak kullanılan şık bir taş çeşididir. Yüzeyi kendiliğinden yarılan ve ince yaprak şeklinde kolay bir şekilde parçalara ayrılabilen kayrak taşları günümüzde inşaat sektöründe çok sık tercih ediliyor. Silt taşı, volkan külü ve çamur taşının birleşiminden meydana gelen bu taşlar pürüzsüz yapısı ile ayrıcalık kazanıyor. Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmayan, doğal siyah, gri, sarı ve bordo gibi farklı renk seçeneklerine sahip kayrak taşı ve uygulamalarıyla ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Kayrak Taşı Neden Kullanılır?


Rezerv olarak en zengin kaynağa sahip olan bu taşlar, Türkiye genelinde dekorasyon ve inşaat uygulamalarında tercih edilmektedirler. Teknolojik özelliklerden faydalanılarak üretilen diğer taşlara kıyasla çok daha kaliteli olan bu taşlar, doğada milyonlarca yıldır bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında yüksek rağbet gören doğal kayrak taşı, Türkiye’de yaygın olarak üretilmektedir. Türkiye’nin en önemli maden ocaklarında üretilen, doğallığı bozulmadan en sağlam haliyle firmamıza ulaşan kayrak taşlarını uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuyoruz.

Günümüzde her geçen gün daha çok tercih edilmeye başlanan ve birçok uygulama alanında kullanılan doğal kayrak taşları, şık ve dekoratif görünümüyle yaşam alanlarınıza estetik katmaktadır. Gerek sağlamlığı gerekse şık ve modern görünümüyle iç ve dış mekân tasarımlarında popüler taşlar arasında yer alan kayrak taşları, alanında uzman usta ellerle bir sanat eserine dönüşmektedir. Taş kalitesinin yanı sıra doğru projelendirme, kaliteli işçilik ve uygulama sonrası garanti iyi bir hizmet almanın en önemli hususlarıdır. AEC Stone olarak uygulamada garanti ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Taş ve taş işçiliğiyle ilgili hizmet almadan önce mutlaka bizden detaylı bilgi almanızı, referanslarımızı incelemenizi öneririz. Web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Kayrak Taşı Sipariş


Sert kayaç sınıfında yer alan, dayanıklı, mineral açısından oldukça zengin bir doğal taş türü olan kayrak taşı, farklı kalınlık ve büyüklüklerde satılmaktadır. Fiyatların, ton üzerinden belirlendiği kayrak taşı sarı, yeşil, gri, bordo, siyah ve krem renk seçeneklerine sahiptir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde tüm illerimize kayrak taşı satışı ve projelendirme hizmeti sunmaktayız. Kayrak taşı modelleri ve uyguları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Kayrak taşı kullanarak, yaşam alanlarınızı modern ve şık bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız; web sitemizin biz sizi arayalım bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.
 

Kayrak Taşı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğal taş siparişi oluştururken satıcı firmanın güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Kayrak taşlarını satın alırken pürüzsüz yapıda olmasına dikkat edilmelidir çünkü kayrak taşı, pürüzsüz yapısı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir taş çeşididir. Taş kalitesinin yanı sıra uygulama ve işçilik kalitesi diğer dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Kayrak taşı modelleri ve güncel fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Böylece İstanbul’dan veya diğer tüm illerden kısa sürede en kaliteli kayrak taşlarına web sitemizde yer alan iletişim bölümünden biz ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Zemin Kaplaması
  Son zamanlarda dekorasyon alanında arduvaz taşı oldukça tercih edilmektedir. AEC Stone, farklı farklı renklere ve şekillere sahip olan arduvaz taşı seçeneklerini sizlerle buluşturuyor.
 • KAYRAK TAŞ
  Doğal kayrak taşı yapıların iç ve dış mekanlarında, şömine, barbekü vb. yapımında, park ve bahçelerde, yolların düzenlenmesi ve süslenmesinde doğal şekilde kullanılabilmektedir
 • Kayrak Taşı Nedir?
  Sektörün en çok tercih edilen doğal taş grubunda yer alan Kayrak Taşları´ nın ana özellikleri doğal yarılmış olmaları ve yüzeyleri genellikle düzgün olması ile bilinir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram