Kayrak Taşı Fiyatları

17.9.2023

Doğal yarılmış taşlardan biri olan kayrak taşı dekorasyonda sıklıkla tercih ediliyor. Kayrak taşı, jeolojik olarak çamur taşı, silt taşı ve volkan küllerinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkar. Kayrak taşı fiyatları farklı etmenlere göre değişebilir. Kayrak taşlarının kalitesi, rengi, deseni ve dayanıklılığı fiyatları etkileyen temel konulardan bir tanesidir. Estetik görüntüye sahip olan taşlar daha yüksek fiyatlıdır. Taşın çıkarıldığı bölge ya da ülke, kayrağın kalitesini etkileyecektir. Türkiye'de doğal taş sektörüne yenilikler getiren AEC Stone, kaliteyi prensip edinmiştir. Kayrak taşı ve uygulamaları hakkında fiyat teklifi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.  
 

Kayrak Taşı Hakkında


Kayrak taşı bulunduğu bölgeden katmanlar halinde çıkarılır. Bu taşlar ince taneli ve yüzeyi pürüzlüdür. Gözenekli bir yapıya sahip olması nedeniyle oldukça beğenilir. Jeolojik olarak kayrak taşının tortul yapısında farklı maddeler bulunur. Kayrak taşı, taş ocaklarında özel uygulamalarla çıkartılır. Düşük basınç ve sıcaklık etkisiyle taş şekillenir. Dışarıdan gelecek etkilere karşı da son derece dayanıklıdır. Kayrak taşı hakkında detaylı bilgi almak için “Kayrak Taşının Özellikleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.
Kayrak taşının üzerinde yer alan yarık görüntüler yüzyıllar boyunca yığılmaların verdiği basınçtan dolayı ortaya çıkar. Kayrak taşları genel olarak yaşlı kayaların arasında yer alır. Kayrak taşında farklı renk seçenekleri yer alır, rastgele ya da tuğla boyutlarında kesilerek kullanılabilir. Dekorasyon amaçlı inşaat alanında tercih edilen kayrak taşı, içerdiği doğal figürlerle öne çıkmaktadır. Aşınmaya karşı dayanıklı olması, kaydırmayan özelliği nedeniyle zeminlerde kullanılmak için ideal ürünler arasındadır. Hava şartlarından kolay bir şekilde etkilenmezken kullanıldığı alanlarda ısı yalıtımı sağlar. Her zaman müşteri odaklı hizmet veren firmamız, web sitemizde birçok doğal taş çeşidini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ya da resmi instagram hesabımız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


Kayrak Taşı Nerelerde Kullanılır? Güncel Fiyatları Nedir?


Kayrak taşı dekoratif yapısıyla öne çıkıyor. Kayrak taşı kullanıldığı alanların güzel görünmesine katkı sağlar. Her türlü yapılarda iç ve dış duvar kaplamalarında bu taşları görmek mümkündür. Tüm kayrak taşı modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.


2023 Kayrak Taşı Fiyatları


Kayrak taşı fiyatlarını etkileyen farklı faktörler bulunuyor.  Kayrak taşlarının boyutu ve şekli, talep ve kullanım amacına fiyat değişiklikleri görülebilir. Kayrak taşlarında kalite ve fiyat en önemli konulardan bir tanesidir. Bu taşlara olan talep fazla olduğunda fiyatlar artış gösterebilir. Fiyatları öğrenmek ve karşılaştırmak için hemen web adresimizi kullanabilirsiniz.


Kayrak Taşı Ustası


Kayrak taşı modellerinde deneyim, tecrübe ve ustalık gerektiren konuların tamamına hâkimiz. İnternet üzerinde bizleri tercih eden müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Sizde Kayrak taşı ustası arıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kayrak taşı fiyatları ve uygulamaları  hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • DOĞAL TAŞ EV
  Doğru teknik uygulanarak inşa edilen bir taş ev mukavemet anlamında ciddi rakamlara ulaşır. Firmamız 1998 yılından bu yana taş sektöründe faliyet göstermektedir.
 • TAŞ DUVAR YIĞMA
  Duvar taşları ile sahip olduğunuz iç mekânın farklı bir ambiyans kazanmasını öngörmektedir.
 • Kayrak Taşı Döşeme AEC Stone
  Doğal taşlar içerisinde ön plana çıkan kayrak taşı, hem modern görünümü hem de yüksek dayanıklılığı sayesinde en güzel tercihlerden biridir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram