İstanbul Arduvaz Taşı

23.11.2023

Doğal taşa yönelik taleplerinizi karşılayan AEC Stone, özellikle arduvaz taşının üzerine yoğunlaşıyor. Son zamanlarda giderek popüler olan bu taşlara dair tüm isteklerinizi ve siparişlerinizi anında karşılıyor. İstanbul arduvaz taşı konusunda kullanım alanınız son derecede geniş olduğundan ötürü firmamızla iletişime geçerek istediğiniz türde alım gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olmamızla birlikte birinci sınıf işçilik hizmeti sunmaktayız.

Çatı ile iç ya da dış duvar kaplamalarında kullanacağınız arduvaz taşı ürünlerimiz son derecede uygun standartları sizler için ortaya çıkarıyor. Killi çamur taşı ve silt birleşiminin milyonlarca yıllık basınca maruz kalması sonrasında oluşan bu ürünlerimiz tam anlamıyla dekorasyon meraklılarına hitap ediyor. İstanbul arduvaz taşı satışı yapan bir firma olarak rahatlıkla ayırabileceğiniz ve istediğiniz ebatlara getirebileceğiniz bu ürünlerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Arduvaz taşı ile ilgili detaylı bilgi için “Arduvaz Taşı Nedir?” başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Genel olarak grimsi tonlarıyla bünyemizde var olan bu doğal taş seçeneklerimiz arasında renk skalasını oldukça geniş tutma gayreti içerisindeyiz. Zevkinize ve diğer isteklerinize uygun olan arduvaz taşı seçeneklerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Arduvaz taşı ve işçilik maliyetleriyle ilgili fiyat teklifi almak için web sitemizi iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


İstanbul Arduvaz Taşı ile İlgili Merak Edilenler


Arduvaz taşı genel özellikleri itibarıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. AEC Stone olarak İstanbul arduvaz taşı siparişlerinize en uygun fiyatlarla, hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Kolay bir biçimde ayırabileceğiniz arduvaz taşı ürünlerimizin ince taneli ve gözenekli yapısı, estetik bir görünüm sağlamaktadır. Başkalaşım sınıfında yer alan doğal taşlar arasında varlık gösteren arduvaz taşı içerik bakımından farklılıklar gösterir. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kloritli, kuvarlı ve oksitli olan versiyonları arasından da tercihte bulunabileceksiniz. Son zamanların oldukça popüler madeni olan arduvaz taşı sayesinde istediğiniz görselliği ve dayanıklılığı elde edeceksiniz. Arduvaz taşı ile ilgili detaylı bilgi için “Arduvaz Taşının Özellikleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Firmamızın bünyesinde var olan arduvaz taşı ürünlerimizin direnç oranı fazlasıyla yüksektir. Arduvaz taşı, düşük basınç ve sıcaklığa uzun süre boyunca maruz kalmasıyla oluşmaktadır. Ayrıca giderek tortullaşan bu ana kayaların bazı anlarda yarılmaya bağlı şeritleri de bambaşka bir görünüme ulaşmasında etkili olmaktadır. Arduvaz taşı ürünlerinde daha çok gri tonlarını görürsünüz. Ancak farklı bölgelerdeki maden ocaklarımız aracılığıyla gri tonlarından farklı tonlarda arduvaz taşı modellerini de sizlere sunmaktayız. Bölgeden bölgeye göre bu ürünlerimizin renk tonlarında farklılık oluşacağının bilincinde hareket ederek size çeşitlilik sağlamak adına hummalı bir çalışma içerisine girmekteyiz. Wen sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Arduvaz taşı ürünlerimizi ele aldığımızda santimetrekaresinin 900 kg’lık basınca dayanıklı olduğunu ifade etmekteyiz. Ayrıca bu ürünlerimizi hem çatı hem de dış yüzey kaplamalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boyutları ve kalınlığına bağlı uygun standartları sizlere sağlamaktayız.


Arduvaz Taşının Kullanım Alanları

Arduvaz taşı malzemelerimizi çatı ve duvar kaplama işlemlerinin yanı sıra döşeme ve dekorasyon ürünü olarak da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Son derecede hafif ve işlevsel olmasına karşın oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Firmamızla iletişime geçerek arduvaz taşıyla alakalı gerekli bilgileri temin edebilirsiniz. Bununla beraber hangi renk ve desen aralığının sizlere daha uygun olduğuna birlikte karar vermiş olacağız. Arduvaz taşı siparişi vermek, profesyonel işçilik hizmeti almak için bize ulaşmadan karar vermeyin!

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
  • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram