DOĞALTAŞ KULLANIMIYLA YENİDEN YARATILAN YAPILAR

5.8.2019

Dış görünüşün her alanda var olduğu gibi, üst yapılarda da var olmasını büyük oranda sağlayan doğaltaşlar ile  , bina ve aparmanların değerlerinin artmasını da sağlıyoruz. Firmamız, tüm doğaltaş  ürünlerinin satış ve pazarlama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve titiz hizmetler vermektedir. Sitemizde mevcut olan  tüm malzemeler ve dekorasyon için gerekli olan taş ürünlerini sizlerle paylaşmak. Her türlü yapının dekoratif ve stil sahibi bir şekle dönüşmesi için kaliteli ürünlerin satışını yapmaktayız. Ürünlerin ayrıntılarını tüm müşterilerimiz için http://www.aecstone.com adresimizde sergilemekteyiz...

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Kayrak Taşı
  Arduvaz taşı son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılmaya başladı. Zemin döşemeleri ve zemin duvar kaplamalarında son derece başarılı sonuçlar alınmaktadır.
 • ANDEZİT TAŞ
  Andezit taş genellikle kullanım alanı olarak daha çok park ve bahçe zeminlerinde AVM, otopark, bina etrafı tretuvarlarda enggeli rampalarında kullanılır.
 • Kayrak Taşı Döşeme AEC Stone
  Doğal taşlar içerisinde ön plana çıkan kayrak taşı, hem modern görünümü hem de yüksek dayanıklılığı sayesinde en güzel tercihlerden biridir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram