DOĞAL TAŞ EV

3.1.2020

         Taş çok eski çağlardan beri yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Doğru teknik uygulanarak inşa edilen bir taş ev mukavemet anlamında ciddi rakamlara ulaşır. Firmamız 1998 yılından bu yana taş sektöründe faliyet göstermektedir.

         Teknolojinin ilerlemesiyle inşaat sektöründe hergün yeni yapı malzemeleri ortaya çıkmakta ve tamamen doğallıktan uzak binalar inşa edilmektedir. Taş evler size hem sağlıklı hemde huzur içinde yaşayabileceğiniz bir ortam sağlar. Tercih ettğiniz model nasıl olursa olsun yapılacak olan taş ev iç mimari hizmetimizle size 3d modelleme olarak gösterildikten sonra siz müşterilemizin isteği doğrultusunda şekillenen projelerle yapılır. Eğer gerçekten taş ev istiyarsanız doğru adrestesiniz. itribat numaralarımızla bizimle iletişime geçebilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Kayrak Taşı
  Arduvaz taşı son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılmaya başladı. Zemin döşemeleri ve zemin duvar kaplamalarında son derece başarılı sonuçlar alınmaktadır.
 • KAYRAK TAŞI SATIŞ VE UYGULAMA
  Kayrak Taşı Türkiye´nin başta Muğla Bodrum, Denizli , Eskişehir olmak üzere birçok kentinde çıkmaktadır.
 • Kayrak Taşının Özellikleri
  Kayrak taşı, dekorasyona sağladığı uyumla en popüler doğal taşlar arasında yer almaktadır. Kayrak taşının mekan tasarımda güzel sonuçlar vermesi, kayrak taşının ve uygulamanın kalitesine bağlıdır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram