Desenli Çakıl Taşlar 8

  • Uygun Fiyat
  • Kaliteli Hizmet
  • Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
Ürün Özellikleri

RENKLER: Beyaz, Siyah, Bej, Sarı, Kırmızı, Yeşil, Gri Uygulama Şekilleri

1. Yerinde uygulama :
Mimari projede uygulama alanları belirlenerek bilgisayar destekli desen tasarımı yapılır. Desenlerin 1/1 kalıpları imal edilerek uygulama alanına serilir ve daha sonra çakılların becerikli montörler tek tek elle dizimine başlar. Uygulama derinliği bitmiş zeminden itibaren 9cm olmalıdır. Montajı bittiği zaman Sertleşme sürecinin ardından temizliği yapılarak kilitleme macunu tatbik edilir. Çakıllar montörler tarafından tek tek elle toplanır ve yine tek tek elle dizilir. Bir metrekarede taşların et kanlığına göre 2600-4000 adet çakıl bulunur.

2. File üzerine uygulama: Bu imalat çakılın file üzerine dikey olarak yapıştırılması ile gerçekleştirilir. Uygulama derinliği bitmiş döşemeden itibaren 3cm’dir.File üzerine uygulamalar: Uygulama derinliğinin kısıtlı olduğu projelerde tercih edilmektedir., birim m2 ye düşen ağırlığın minimumda tutulmasının öngörüldüğü, montörlerimize çalışma izninin alınamadığı ve ihracata gönderdiğimiz işlerde file üzerine uygulama yapılır.

Uygulama Yerleri

Dış mekan: Bahçe, teras, balkon, sahanlık, havuz çevresi vb. yerlerde ahşab seramik, granit, mermer, traverten gibi yer döşemeleri arasında, göbek veya bordür olarak; ayrıca bahçede çiçeklik ve çimenlik saha çevresinde, yürüyüş yollarında garaj otopark sahalarında uygulanabilir.

İç mekan: Giriş, hollerde, ve salon bolkonlarda göbek ve ya bordür şeklinde, ahşab parke seramik, granit, mermer malzeme arasında uygulanabilir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
  • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram