BAZALT KÜPTAŞ

13.6.2020

 Bazalt taşı bilinen en sert taşlar arasındadır. Genellikle Ankara taşı olarak bilinmekte olup sert zemin işlerinde kullanılmaktadır.Bazalt küptaş kırma olabilidiği gibi su jeti ile de kesilebilir. Bu sayede istediğiniz net küp ölçülerine erişebilirsiniz. En çok tercih edilen ölçüler 6*8 - 8*10 ve 4*6 ´dır. Bilindiği gibi küptaşının tüm kenarları eşit olmalıdır. Fakat doğal malzemelerde istenilen ölçü değişkenlik gösterdiği için kenralarda ufak uyuşmazlıklar olabilir. Halbuki sulu kesim malzemelerde bu karışıklığın önüne geçilmiştir. Ve istenilen malzemeler net ölçüdedir. Aec stone birçok taşdan küptaşı üretmektedir. Bazalt küptaşı ve diğer küptaşlar için iletişim panellerimden yararlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • SARI KAYRAK TAŞI NEDİR?
  Sarı kayrak taşı Muğla´nın Bodrum ilçesinde bulunan kayrak taşı ocağımızdan elde ettiğimiz bir kayrak taşı çeşididir.
 • Kayrak Taşı Döşeme AEC Stone
  Doğal taşlar içerisinde ön plana çıkan kayrak taşı, hem modern görünümü hem de yüksek dayanıklılığı sayesinde en güzel tercihlerden biridir.
 • Arduvaz Zemin Kaplaması
  Son zamanlarda dekorasyon alanında arduvaz taşı oldukça tercih edilmektedir. AEC Stone, farklı farklı renklere ve şekillere sahip olan arduvaz taşı seçeneklerini sizlerle buluşturuyor.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram