BAZALT DÖŞEME

15.8.2022

 Bazalt taşı hem yüksek mukavemet özelliği hemde estetik görüntüsü ile en güzel projelerde herzaman yerini almıştır. Bazalt taşını iç mekan ve dış mekanlarda farklı pozisyonlarda değerlendirebilirsiniz. Genellikle merdiven basamaklarında duvar kaplamalarında ve yer döşemelerde karşımıza çıkan Bazalt son zamanlarda mutfak tezgahlarında iç mekan seramiklerinde ve başka farklı mahallerde kullanılmaktadır. Çok yönlü olan bu taş ile alakalı detaylı bilgiye bizi  arayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • GRANİT KÜPTAŞLARI
  8×10 cm ebatlarında kırma granit küp taşının 1 tonu ile ortalama 5.5 m2 yer döşemektedir. Büyük otopark, yol döşemelerinde ağır tonajlı arabaların park edilkeceği projelerde tercih edilmektedir.
 • DOĞAL TAŞ EV
  Doğru teknik uygulanarak inşa edilen bir taş ev mukavemet anlamında ciddi rakamlara ulaşır. Firmamız 1998 yılından bu yana taş sektöründe faliyet göstermektedir.
 • DOĞALTAŞ KULLANIMIYLA YENİDEN YARATILAN YAPILAR
  Dış görünüşün her alanda var olduğu gibi, üst yapılarda da var olmasını büyük oranda sağlayan doğaltaşlar ile , bina ve aparmanların değerlerinin artmasını da sağlıyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Çiftlik Mahallesi Edebali Caddesi Rekor Sokak No:22 / Beykoz / İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.