Arduvaz Zemin Kaplaması

19.11.2023

AEC Stone birçok doğal taş çeşidiyle bu yöndeki tüm taleplerinizi karşılamaktadır. Son zamanlarda dekorasyon alanında arduvaz zemin kaplaması oldukça tercih edilmektedir. Firmamız, farklı farklı renklere ve şekillere sahip olan kayrak taşı seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Her zaman her bir mekân için uygun olan ürünlerimizi, dekorasyona en uygun halde sizlere sunmaktayız. İç ya da dış mekân fark etmeksizin arduvaz taşı ürünlerimizi rahatlıkla fikirlerinize dâhil edebilirsiniz. Genel itibarıyla son derecede kapsamlı olan ürün yelpazemizden gerekli tedariki gerçekleştirerek, beklediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Popüler zemin kaplama işlemleri öncesinde firmamıza ulaşarak hangi tipte bir tercihte bulunabileceğiniz konusunda fikir alabilirsiniz. Özellikle arduvaz zemin kaplaması konusunda size farklı farklı seçenekleri sunuyoruz. Bünyemizde var olan arduvaz taşı içeriğinde kuvars, mika, klorit ve kalsit yer almaktadır. Ayrıca bu ürünümüz başkalaşım geçirmiş kayaçlar sınıfında yer alarak ince taneli bir yapıya sahiptir.

Geçmiş günlerde arduvaz taşı sadece dış mekânlarda kullanmak üzere sunulmaktaydı. Ancak günümüzde arduvaz taşı, birçok farklı alanda kullanılmaya başladı. Özellikle döşeme işlemleri esnasında sadece dış mekânlarla sınırlı kalmayacağınız bir zaman dilimindeyiz. Dekorasyonlarınızda arduvaz taşına yer vermek için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak arduvaz taşı ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Arduvaz Taşı Özellikleri


Sunmuş olduğumuz arduvaz taşı ürünlerimizi neden tercih etmeniz gerektiğine dair pek çok detay sunuyoruz. Ayrıca farklı özelliklere sahip olması da bu ürünümüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz manasına geliyor.

1. Su Geçirmemesi ve Leke Tutmaması
Arduvaz taşı ürünlerimiz su geçirmediğinden ötürü banyo zeminlerinde, araba yollarında ve havuz kenarlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca lekelere karşı dayanıklı bir yapıda olmasından dolayı da herhangi bir temizleme zorluğu içinde olmayacaksınız. Çok fazla telaşa girmeden temizlik işlemlerini gerçekleştirmenizde arduvaz taşı ürünümüzün artısını göreceksiniz.

2. Dayanıklı Yapısı
Arduvaz taşına dair diğer bir seçim yapmanızı destekleyen detay ise son derecede dayanıklı olmasıdır. Özellikle evin hasar almaması ve zeminde herhangi bir sorun yaşanmaması hususunda arduvaz taşı ürünlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Öte yandan ateşe karşı dayanıklı yapısı ve bakım gerektirmemesi de bu ürünümüzü neden seçmeniz gerektiğine dair kriterler olacaktır.

3. Renk ve Desen Seçenekleri

Dekorasyon faaliyetlerinizde tamamen zevkinize uygun seçimler yapmak isteyeceksiniz. Ayrıca farklı farklı renk ve tasarımlara dair seçim yapmanız hususunda arduvaz taşı modelleri tamamen size uygun olacaktır. Bununla beraber uzun ömürlü ve dayanıklı olması kadar görsel açıdan da size hitap etmesi bu ürünümüzü neden seçmeniz gerektiği konusunda iyi bir ayrıntı olacaktır.

4. Fiyat Aralığı
Zemin döşeme işlemleri için pek çok alternatifi piyasada bulabilirsiniz. Ancak arduvaz taşı ürünlerimize yöneldiğiniz takdirde diğer tüm avantajları gibi fiyat aralığı hususunda da son derecede etkili bir çözüm önerisini sizlere sunmaktayız. Hem uzun vadeli kullanımınıza bağlı olarak ek masraf gerektirmemesi hem de firmamızın sunduğu rakamlar bakımından arduvaz taşını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Arduvaz taşı ile ilgili daha detaylı bilgi için “Arduvaz Taşı Nedir?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Arduvaz taşı ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ürün çeşitliliğimizin fazla olmasından kaynaklı olarak istediğiniz ve zevkinize uygun olan tasarımlara rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Arduvaz taşı siparişi ve uygulamaları hakkında fiyat teklifi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • GRANİT KÜPTAŞI
  Granit Küp Taşı, Granit küptaş Ege ve Güneymarmara bölgemize ait taş olmasıyla beraber organik, yarı değerli doğal taş arasında yer alır.
 • Ağaç Desenli Kayrak Taşı
  Ağaç desenli kayrak taşı dekorasyon alanında önemli bir yer tutmaktadır. Volkan külleri, slit ve çamur taşı birleşiminden oluşan kayrak taşları, pratik uygulaması ve sağlamlığı ile dikkat çekmektedir.
 • BAZALT DÖŞEME
  UYGUN VE KALİTELİ BAZALT TAŞIİÇİN DOĞRU ADRES
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram