Arduvaz Taşı Uygulamaları İstanbul

30.11.2023

AEC Stone uzun yıllardır doğal taş satışı ve uygulamaları alanında faaliyet gösteren, yüksek deneyim ve uzmanlık sahibi bir markadır. Başta arduvaz taşı olmak üzere birçok doğal taş çeşidini ve uygulama hizmetini birlikte sunmaktayız. Arduvaz taşı uygulamaları mimari ve dekoratif açıdan estetik görünüm sağlar. Uygulama işlemlerinde uzman ve deneyimli personelimizle süreci tam olarak aradığınız biçimde ve zamanında tamamlamaktayız. Buradan da anlaşılacağı gibi sadece satış alanında değil aynı zamanda uygulama kısmında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Arduvaz taşı döşemesinde ilk olarak alanın yüzeyine dair çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu yüzeyin lekelerden ve var olan pürüzlerinden kurtulmasına dair arındırma işlemleri gerçekleştirir. Yüzey en iyi şekilde düzleştirildikten sonra temizleme işlemi yapılır. Temizlenen bölgelere özel yapıştırıcılar sürüldükten sonra arduvaz taşları birbiriyle uyumlu olacak şekilde yapıştırılır. Ancak arduvaz taşlarının hoş bir görüntü elde etmesi için boyutları ve şekilleri üzerinde durarak; son derecede uygun bir görsellik sağlanmalıdır. Arduvaz taşı uygulaması aralarda boşluk kalmayacak şekilde tamamlandıktan sonra aralarına derz doldurulur. Son aşamada da derzler, arduvaz taşlarıyla uygun renkte boyanır ve döşeme işlemi sonlandırılır. Web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak arduvaz taşı ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Arduvaz Taşı Nedir?


Arduvaz taşı ürünlerimiz oldukça kullanışlı olması sebebiyle rağbet edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Damlataşı cinsinde olan bu ürünümüz, rahatlıkla ayrışabildiğinden dolayı son derecede basit bir kullanıma sahiptir. Tamamen doğal bir oluşuma sahip olan arduvaz taşı rahat bir biçimde iç ve dış mekânlarınızda dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. Arduvaz taşı hakkında detaylı bilgi almak için “Arduvaz Taşı Nedir?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Arduvaz taşı, ince bir yapıya sahiptir. Böylelikle herhangi bir noktaya basit bir biçimde uygulanabilir. Renk konusunda da geniş bir ürün aralığına sahip olan arduvaz taşı profesyonel bir uygulamayla estetik açıdan mükemmel bir görünüm sağlar. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak arduvaz taşı fiyat teklifi alabilirsiniz.


Arduvaz Taşı Kullanım Alanları


Firmamızın sizlere sağlamış olduğu arduvaz taşı çeşitleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Arduvaz taşı özellikle iç ve dış mekânlara dair tasarımlarda önemli bir rol üstlenir. Duvarlarda ya da zeminlerde kullanacağınız arduvaz taşı sizlere dekoratif olarak tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Görselliği kadar dayanıklılığı ile de sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Arduvaz taşı ürünlerimizi park ve bahçelerin yanı sıra duvarlar, fırınlar, bacalar ve yaya yolları için tercih edebilirsiniz. Kaymayan özelliği ve suya dayanıklı olması nedeniyle de ıslak olan yüzeylerde rahat bir biçimde kullanma şansına sahipsiniz. Her hava şartına uygun olan ve maksimum oranda verim alabileceğiniz arduvaz taşı, beklentilerinizi tamamen karşılayacaktır. Özellikle bu yönüyle dikkatinizi çekecek olan ürünlerimiz projelerinizin layık olduğu görüntü ve işleve kapılmasını destekleyecektir.
Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde arduvaz taşına dair tüm bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz. Birim fiyatlarımız, ürün çeşitliliğimiz ve doğal taşlarımızı kullanım alanlarınız gibi detayları elde edebilirsiniz. Doğal taşlarda uzmanlığa sahip olan AEC Stone, arduvaz taşı satışı ve profesyonel işçilik hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Bahçe Kayrak Taşı
  Nerede olursanız olun hayalinizdeki bahçe tasarımını ayağınıza getiren AEC Stone, doğal görüntüsüyle yaşam alanlarınıza otantik ve modern bir görünüm kazandıran kayrak taşı satışı ve uygulamalarında en iyi teklifleri sunuyor
 • Ağaç Desenli Kayrak Taşı
  Ağaç desenli kayrak taşı dekorasyon alanında önemli bir yer tutmaktadır. Volkan külleri, slit ve çamur taşı birleşiminden oluşan kayrak taşları, pratik uygulaması ve sağlamlığı ile dikkat çekmektedir.
 • Yanık Kayrak Taşı
  Doğal taşlar arasında yer alan kayrak taşı, uzun süre kullanıma dayanıklı olduğu için çoğu zaman özellikle duvar yapımından tercih edilen taşlar arasında yer almaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram