Arduvaz Taşı Modelleri

22.10.2023

Doğanın en özel mucizelerinden biri olan arduvaz taşlarını çıkararak işleyen AEC Stone, bu alanda ki tüm taleplerinizi karşılamaktadır. Ayrıca arduvaz taşı modelleri hususunda firmamıza ulaşarak, tamamen size uygun olan seçeneklere ulaşacaksınız. Milyonlarca yıllık bir süreç sonrasında meydana gelen arduvaz taşı modelleri, dekorasyon ve inşaat işlemlerinizde AEC Stone sizlere, tüm desteği sunacaktır. Yüzeyi pürüzlü ve gözeneklere sahip olan bu ürünlerimizi kendi maden ocaklarımızda çıkarmaktayız. Sonrasında da bu doğal taşları özel tekniklerimizle işleyerek kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bşze ulaşarak tam siparişi ve uygulama konusunda bizden tam destek alabilirsiniz.

Jeolojik olarak arduvaz taşı ürünlerimizi incelediğinizde içeriğinde çamur taşı, silt, volkan tüfleri, tuz, mineraller ve oksitleri göreceksiniz. Ayrıca bu içeriğindeki maddelerin varlığının doğal taş ürünlerimizin rengini belirlemede de etkili birer detay olacaktır. Firmamızın size sunduğu arduvaz taş modelleri arasından seçim yaparken doğal taşların yapısındaki mineralleri dikkate almanızda fayda vardır. Arduvaz taşının özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için “Arduvaz Taşının Özellikleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.


Arduvaz Taşı Nedir?


Arduvaz taşı, ana kaya halinde bulunan doğal bir yapıda bulunmaktadır. Meskenlerde ya da diğer yaşam alanlarınızda kullanmanız adına firmamız, bu doğal taşları çıkararak işlemektedir. Arduvaz taşı sadece maden ocaklarından değil, nehir tabanlarından da çıkarılmaktadır. Genel olarak iç ve dış cephe kaplamalarında kullanabileceğiniz bu ürünlerimiz uzun yıllar boyunca işlevinden bir şey kaybetmeyecektir. Ayrıca yaz ve kış aylarında ısı izolasyonu sağlayacaktır. Firmamız bünyesinde farklı renk tonlarını görebileceğiniz gibi maliyet konusunda da uygun fiyatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilrisiniz.


Arduvaz Taşı Nasıl Döşenir?


Arduvaz taşı, her açıdan avantaj sağlayan nitelikte ürünlerdir. Web sayfamız üzerinden Arduvaz Taşı siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Arduvaz taşının döşeme işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinize dair sorularla da yaygın olarak karşılaşıyoruz. Arduvaz taşı döşeme işlemlerinde AEC Stone, engin deneyim ve uzmanlığını projelerine yansıtarak, sizlere mükemmel yaşam alanları tasarlamaktadır. Arduvaz taşı siparişi ve projelendirme hizmeti almak için web sitemiz üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arduvaz taşı ürünlerimiz oldukça kaliteli ve sağlamdır. Döşeme esnasında kırılma ya da çatlama gibi durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Ancak döşeme işlemlerine başlamadan önce arduvaz taşını yerleştireceğiniz alanın düzleştirilmesi oldukça önemlidir. Bu alanların eğimli olması durumunda sabit kalması söz konusu olmayacaktır. Yer düzeltme işlemleri sonrasında arduvaz taşı, zemine tamamen yerleşmesi için öncelikle yapıştırıcı kullanmanızda yarar var. Ayrıca tamamen zemine oturması için taşları kırma işlemlerine tabi tutabilirsiniz.

Arduvaz taşlarını döşeme esnasında muhakkak boşluk kalmadığından emin olmanız gerekir. Bu tip bir durumla duvar döşeme işlemlerinde denk gelme ihtimaliniz olmasa da bahçe ya da zemin uygulamalarınızda dikkatli olmanızda yarar vardır. Öte yandan bahçelere dair döşeme işlemlerini gerçekleştirdiğinizde kum ve bitki alanlarına yer ayırmanız önemlidir. Bu tarz bir döşeme işlemleriniz esnasında özellikle köşe noktalarında titiz bir çalışma ortaya koymalısınız. Belirli bir noktadan döşemeye başlamanızla birlikte sonrasında oluşacak kırılmaların ve çatlamaların önüne geçmiş olursunuz.
Firmamızla iletişime geçtiğinizde arduvaz taşıyla alakalı tüm taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Ürünlerimize ait birim fiyat ve kampanya avantajlarından haberdar olmak için web sitemiz üzerinden şimdi bize ulaşabilişiniz.  
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Arduvaz Taşı Uygulamaları İstanbul
  Tamamen doğal bir oluşuma sahip olan arduvaz taşı, rahat bir biçimde iç ve dış mekânlarda dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır.
 • Kayrak Taşı M2 Fiyatları
  Yılların eskimeyen modası bahçe, bina ve ev süslemelerinin vazgeçilmezi kayrak taşı m2 fiyatları AEC Stone bünyesinde her bütçeye uygun satışı yapılıyor. Nehir ve akarsu yakınlarından elde edilerek kullanıma sunulan bu doğal taşlar
 • Kayrak Taşı Zemin Döşeme
  Kayrak taşları zemin döşemesi olarak kullanılmakla beraber, iç ve dış duvar kaplamalarında, şömine, barbekü, çatı işlerinde ve park çalışmalarında da kullanılmaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram