Arduvaz Taşı İstanbul

5.11.2023

AEC Stone, arduvaz taşı vb. doğal taşları çıkararak işleyen, satışını ve uygulamasını yapan bir firmadır. Özellikle son zamanlarda yaygın olarak tercih edilen arduvaz taşı modellerinde beklentinizi karşılayacak bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Ayrıca bu ürünlerimizde farklı renk ve desen alternatifleriyle tamamen sizlere uygun şartları yaratıyoruz. İnşaat ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermek için her zaman yanınızda yer alacağız. Özellikle doğal taş ürünlerimiz arasında başı çeken arduvaz taşı modelleri ile mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak arduvaz taşı siparişi verebilir, işçilik hizmeti alabilirsiniz.

İnşaat sektöründe yer alan  arduvaz taşı seçeneklerimiz tüm beklentilerinizi karşılayacak kalitededir. Arduvaz taşı ürünlerimizin yüzeyleri kendiliğinden yarıldığından dolayı dış yüzeyinin dış cephe kaplamalarınızda uygun olduğunu göreceksiniz. Bu sebeple içeriğinde volkan tüfü, silt ve çamur taşı gibi materyaller bulunan arduvaz taşı çeşitlerini dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.
Toplum içerisinde arduvaz taşı, kayrak ya da slate isimleriyle de öne çıkmaktadır. Maden ocaklarımızda özel teknikleri uygulayarak bu taş ürünlerimizi çıkarmaktayız. Tamamen doğal olan arduvaz taş ürünlerimizi farklı renklere sahip olarak sizlere sunuyoruz. Öte yandan sarı, siyah, kahverengi, gri, bordo, yeşil ve beyaz gibi renkler dâhilinde bulabileceğinizi de belirtiyoruz. Aruvaz taşı çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi için “Arduvaz Taşı Modelleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak en uygun arduvaz taşı fiyatlarına sahip olabilirsiniz.Arduvaz Taşı Özellikleri Nelerdir?


Arduvaz taşı her yönüyle sizlere avantajlı sonuçları sağlar. Arduvaz Taşı doğal yapıda bir taştır. Bununla beraber sertlik derecesi de kullanımınıza uygundur. Ayrıca geniş bir kullanım alanına sahiptir.

• Kaygan olmadığından dolayı devamlı olarak ıslak kalacak olan zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Aşınmalara karşı son derecede dayanıklı olmasından ötürü rahatlıkla kullanabilirsiniz.
• Aşırı sıcak ya da soğuk havalara uygundur.
• Dış cephe kaplamalarında da kullanabilmeniz adına yalıtım özelliği öne çıkmaktadır.
• Renginden herhangi bir kayıp yaşamayacak ve sık sık bakım gerektirmeyecektir.
• Ücreti son derecede düşüktür.
• Uygulanması ve döşenmesi de son derecede basittir.

Arduvaz taşının özellikleri hakkında detaylı bilgi için “Arduvaz Taşının Özellikleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.


Arduvaz Taşı Ürünlerimiz


Arduvaz taşı konusunda ülkemiz son derecede zengin yataklara sahip olmaktadır. AEC Stone bu hususta farklı bölgelerde hareket ederek arduvaz ürünlerini çıkararak işlemektedir. Arduvaz taşının değerini anlayan firmamız, dekorasyon faaliyetlerinizde bu ürünlerimizi kullanmanızın yolunu açmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında Farklı renk türleri ve desen seçenekleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.
Arduvaz taşı ürünlerimizi dış cephe kaplamalarında ya da iç dekorasyon faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle doğal olması, büzülmemesi ve aşınmamasından dolayı gönül rahatlığıyla bu ürünlerimizi seçebilirsiniz.
İlk zamanlarda arduvaz ürünlerimiz dış cephe kaplamalarında kullanılsa da son dönemlerde binaların içinde de yer almaya başladı. Var olan talepleriniz ne olursa olsun bu ürünlerimizi uygun şekilde sizlere sağlamaktayız. Fileli ya da filesiz arduvaz taşı ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
  • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram