Arduvaz Kayrak Taşı

29.10.2023

Arduvaz taşı ürünlerimiz son zamanlarda daha da kullanım alanınızın içerisinde yer almaya başladı. Önceki dönemlerde sadece binalarınızın temellerinde ya da duvarların kaplamalarında kullanılan arduvaz kayrak taşı daha da çeşitli bir alanda tercih ediyorsunuz. Arduvaz kayrak taşı ürünlerinin bu denli ilginizle karşı karşıya kalmasındaki temel sebep fonksiyonel olmasından geçiyor. Ayrıca uzun ömürlü, bakımı kolay ve göze hitap eden türde olması da doğru tercih yapmanız için geçerli olacaktır. Arduvaz kayrak taşı ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Arduvaz taşı doğal bir kaya parçası olarak öne çıkıyor. Ayrıca arduvaz kayrak taşı ocaklardan olduğu gibi nehir ve akarsu diplerinden de çıkartılmaktadır. Yüzeyleri düzenleyen ve maksimum oranda estetik görselliği yakalamanızı sağlayan doğal arduvaz kayrak taşı modelleri tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Özellikle iç ve dış kaplamalarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca etkisinden bir şey kaybetmeyecek olan arduvaz taşı ayrıca şömine, barbekü, park, bahçe ve fırın gibi noktalara dahil edebilirsiniz. Isıya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra ısı izolasyonu da sağlamaktadır. Bulunduğu meskenin yazın soğuk ve kışın sıcak olmasında da belirgin bir pay sahibidir.

Arduvaz kayrak taşı ürünlerimiz çok farklı renk tonlarına sahip olmasından dolayı zevkinize de hitap eder. Arduvaz taşı ve çeşitleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için “Arduvaz Taşı Modelleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.  Ayrıca diğer doğal taş ürünleriyle, arduvaz taşı kıyaslandığında ekonomik açıdan daha uygun olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Arduvaz olarak da bileceğiniz kayrak taşı başkalaşmış taş grubunda yer almaktadır. Çok uzun yıllar boyunca biriken tortuların basınçla sıkışması sonrasında oluşmasıyla meydana gelmektedir. Ayrıca pürüzlü ve gözenekli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra içeriğinde silt, çamur taşı ve volkan tüfü barındırmaktadır. Kaya kütlesinin değişime maruz kalmasıyla birlikte şeritler halini alan ve gittikçe tabakalaşan bir yapıya sahiptir. Arduvaz kayrak taşı siparişi için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Arduvaz Kayrak Taşı Özellikleri Nelerdir?


Arduvaz taşı tercih etmenizin birçok sebebi var! AEC Stone’ nin, özel yöntemlerle işlediği arduvaz taşını seçme sebeplerinizden bazıları şu şekildedir:

• Arduvaz taşını son derecede kolay bir biçimde döşeyebilirsiniz.
• Eski binalarınızın dokusundan bir şey kaybetmemesi için çatı malzemesi olarak kullanabilirsiniz.
• Modern binalarda da dış cephe yalıtımını sağlamaktan öte pencere pervazlarında ve eşiklerde bu ürünümüzü tercih edebilirsiniz.
• Arduvaz kayrak taşı ürünümüzün en belirgin özelliği ıslak yüzeylerde kaygan olmamasıdır. Özel bir bakım yapmanıza gerek kalmadan bu şekilde bir sonuç almanızı destekleyecektir.
• Aşınmaya karşı son derecede dayanıklı olan arduvaz taşı ürünlerimizin kırılması ya da çatlaması söz konusu değildir.

Ekonomik şartları sizlere sağlayarak birinci kalite doğal taş ürünlerimizi her zaman temin etmenizi desteklemekteyiz. Bilgi almak ve siparişlerinizi iletmek için firmamızla iletişime geçebilir, kayrak taşıyla alakalı tüm bilgileri, işinin ehli olan personellerimizden temin edebilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • GRANİT KÜPTAŞLARI
  8×10 cm ebatlarında kırma granit küp taşının 1 tonu ile ortalama 5.5 m2 yer döşemektedir. Büyük otopark, yol döşemelerinde ağır tonajlı arabaların park edilkeceği projelerde tercih edilmektedir.
 • Kayrak Taşı Zemin Döşeme
  Kayrak taşları zemin döşemesi olarak kullanılmakla beraber, iç ve dış duvar kaplamalarında, şömine, barbekü, çatı işlerinde ve park çalışmalarında da kullanılmaktadır.
 • Zemin Kayrak Taşı
  Bina zeminlerinizin tamamen uygun koşullara sahip olması ve dayanıklı bir kimliğe bürünmesi noktasında kayrak taşı en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
 • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram