Ahşap Travers Bahçe Duvarı

  • Uygun Fiyat
  • Kaliteli Hizmet
  • Hızlı Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
Ürün Özellikleri

 STOKLARIMIZDA TRAVERS: Daha çok demir yollarında rayların altına döşenen demir, ahşap ve betondan imal edilen demir yolu destek malzemesidir.

        Peyzajda Travers; zaten emprenyeli ahşap malzeme olan travers, demiryollarında rayların altında doğal olarak tekrar bir yakıt emilimine tabi olur. Bu sebeple en zor iklim koşullarına uyumlu ve uzun ömürlü bir ahşap malzeme olarak karşımıza çıkar. Traversler bu dayanımınından dolayı giderek artan oranda park ve bahçe düzenlemelerinde kullanılmakta, bahçeler için vazgeçilmez bir öğe olmaktadır.

        Travers yeşil alanlarımızla uyumlu, sıcak görüntüsü olan bir malzemedir.

Sağlığa etkileri net olarak bilinmemekle beraber ahşap travers ekolojik emprenye işleminden geçtiği için sağlığa zararı minimumdur.
         Travers dayanıklılığının yanısıra, kolayca sökülüp uygulanabilirliği, taşınabilirliği, hem duvar malzemesi hemde merdiven gibi kullanımlar olarak karşımıza çıktığı için peyzaj alanlarının vazgeçilmez bir elemanı olmuştur. Ayrıca diğer yapı materyalleri düşünüldüğünde hızlı tesisi edildiği içinde tercih edilmektedir.

        Problemli alanlarda şev taşı veya taş duvarlara alternatif bir malzeme olarak bahçe kademelendirmede en çok tercih edilen malzemedir.
        Ahşap travers doğal taşçı stoklarında olup hem bu malzemenin satışı hemde yerinde uygulama hizmeti vermektedir.


İletişim Bilgilerimiz
  • Yavuz Zelim Mah. Cumhuriyet Cad. İlkbahar Sk. No:56 Beykoz - İstanbul
  • 0537 871 02 35
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ÜRÜN ARA

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Whatsapp
Instagram